Діяльність

Громадська організація «МОЛОДЬ СХОДУ УКРАЇНИ» є об'єднанням громадян, створене з метою здійснення своїх прав і свобод, задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів, удосконалення законодавства, забезпечення урахування інтересів усіх суспільних груп органами державної влади та органами місцевого самоврядування через свою діяльність, а також впливу на вироблення і здійснення політики держави.

Оганізація здійснює свою діяльність в інтересах громадян там, де часто держава неспроможна це здійснити. Водночас, керуються такими принципами, як принцип незалежності, добровільності, рівноправність всіх членів організації, самоврядування, законності та гласності, а також має неприбутковий характер.

Звіт громадської організації «Молодь Сходу України»

Громадська організація «Молодь Сходу України» є неприбутковим закладом, добровільним громадським об’єднанням, заснованим на індивідуальному членстві, створеним на основі єдності інтересів задля спільної реалізації мети діяльності Організації. Організація діє на засадах добровільності, рівноправності її членів, самоврядування, законності та гласності.

Участь молоді у громадському житті міста, регіону та країни є невід’ємною частиною розвитку демократичного громадянського суспільства. За даними Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації станом на 1 січня 2016 року в Донецькій області проживає 1 177 401 молода особа віком від 14 до 35 років, що становить 30,4 % від загальної кількості мешканців Донецької області. Тобто майже третина населення області має потенційні можливості до активізації громадянської свідомої позиції засобами участі в інститутах громадянського суспільства, зокрема громадянських і політичних організаціях, неформальних і молодіжних центрах. У рамках молодіжних об’єднань молода людина не лише проходить соціалізацію, здобуває необхідний досвід, але й знаходить нові шляхи самореалізації.

Детальніше...

Друк

ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «МОЛОДЬ СХОДУ УКРАЇНИ» 2016 рік (09 лютого)

9 лютого 2016р. відбулось чергове засідання МСУ на якому були обговорені наступні питання:

  1. Інформація щодо проведених заходів.
  2. Звітування інформаційного сектору щодо проведеної роботи.
  3. Інформація щодо можливостей у сфері грантової діяльності.
  4. Інформація про підготовку до проведення круглого столу «Особливості діяльності громадських організацій в Україні».
  5. Прийом внесків членів організації.
  6. Різне.

Детальніше...

Друк

  • 1
  • 2
Авторські права 2018 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.