Діяльність

Громадська організація «МОЛОДЬ СХОДУ УКРАЇНИ» є об'єднанням громадян, створене з метою здійснення своїх прав і свобод, задоволення та захисту своїх законних соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів, удосконалення законодавства, забезпечення урахування інтересів усіх суспільних груп органами державної влади та органами місцевого самоврядування через свою діяльність, а також впливу на вироблення і здійснення політики держави.

Оганізація здійснює свою діяльність в інтересах громадян там, де часто держава неспроможна це здійснити. Водночас, керуються такими принципами, як принцип незалежності, добровільності, рівноправність всіх членів організації, самоврядування, законності та гласності, а також має неприбутковий характер.

Річний звіт громадської організації «Молодь Сходу України» за 2018 рік

Громадській організації «Молодь Сходу України» виповнилося 3 роки. За цей час ми подорослішали, стали досвідченішими, реалізували чимало успішних проектів. У цьому році ми приділили особливу увагу розвиткові нашої громадської організації, щоб максимально наблизити її діяльність до кращих європейських практик прозорої та підзвітної громадської активності. Отже, ми представляємо річний звіт за 2018 рік, зокрема й результати, яких досягли, й наші ініціативи, над якими працюємо.

Детальніше...

Друк

Звіт громадської організації «Молодь Сходу України»

Громадська організація «Молодь Сходу України» є неприбутковим закладом, добровільним громадським об’єднанням, заснованим на індивідуальному членстві, створеним на основі єдності інтересів задля спільної реалізації мети діяльності Організації. Організація діє на засадах добровільності, рівноправності її членів, самоврядування, законності та гласності.

Участь молоді у громадському житті міста, регіону та країни є невід’ємною частиною розвитку демократичного громадянського суспільства. За даними Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації станом на 1 січня 2016 року в Донецькій області проживає 1 177 401 молода особа віком від 14 до 35 років, що становить 30,4 % від загальної кількості мешканців Донецької області. Тобто майже третина населення області має потенційні можливості до активізації громадянської свідомої позиції засобами участі в інститутах громадянського суспільства, зокрема громадянських і політичних організаціях, неформальних і молодіжних центрах. У рамках молодіжних об’єднань молода людина не лише проходить соціалізацію, здобуває необхідний досвід, але й знаходить нові шляхи самореалізації.

Детальніше...

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.