День землі

20 квітня 2018 р. на Соборній площі м. Словʼянська відбулася акція, присвячена до Всесвітнього Дня Землі.

День Землі – всесвітній рух громадських ініціатив на захист планети як загального глобального Будинку, що об'єднує безліч різноманітних заходів і акцій, як природоохоронних та екологічних, так і миротворчих. Мета акції спонукати людей замислитися про проблеми взаємин людини і навколишнього світу, бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.

Детальніше...

Друк

Форум громадських організацій

12 квітня 2018 року ми побували на Форумі громадських організацій Ініціатива  у Слов’янську. Форум активних громадських організацій проводитися в Слов'янську вперше. На своєму майданчику захід об'єднав небайдужих громадян: громадські організації, активістів і волонтерів, також на заході були присутні представники органів міської влади. З великим задоволенням і наші представники( Чепіга Ельміра та Яблочанська Емма) взяли участь в цьому форумі. Він проводився з метою визначення стану розвитку некомерційного сектора в місті, обговорення існуючих ініціатив та можливості їх реалізації, а також для об'єднання активних громадських організацій, фондів, волонтерів та громадських діячів для спільної діяльності на благо міста.

Детальніше...

Друк

Віктор Цой як символ часу

Безсмертя легенди в кожному знайомому акорді, в давно завчених ритмах, ритмах, які нога відбиває вже несвідомо.

Дійсно, «Цой жив» і в нашій організації також.

12 квітня представники ГО «Молодь сходу України», а саме Чепіга Ельміра, Бєлоусова Катерина, Овсійчук Анастасія, Герчикова Софія та Лубинец Олеся, при підтримці Факультет фізичного виховання створили атмосферу квартирників 90х у нашому коворкінг центрі, де кожний гість мав змогу пірнути в ті часи, що так наполегливо потребували змін. Абсолютно кожний зміг відчути той життєвий шлях, що пройшов автор найвідоміших пісень на усій території минулого Радянського Союзу. Фрагменти інтерв’ю, уривки кінокартин все глибше ностальгічною хвилею занурювали в той період історії, що уособлює собою Віктор Цой. Так, Цой жив… В піснях, які знає кожний. Адже, найемоційніша атмосфера вечора почалася с першого звучання гітари і до болі знайомих рядків. Всі виступаючі внесли своє бачення, своє розуміння той чи іншої композиції. І всі до одної пісні отримали відгук гостей. Дивовижно, кожному було що сказати, що згадати, не дивлячись на різний вік та життєвий досвід усіх присутніх, оскільки Віктор Цой та його творчість залишається поза часом, а це і є безсмертя.

Детальніше...

Друк

Всесвітній день здоров’я

5 квітня 2018 р. у межах Всесвітнього дня здоров’я представники ГО "Молодь Сходу України", а саме Чепіга Ельміра, Герчикова Софія, Лубинец Олеся, Гончар Юлія та студенти разом із викладачами ДДПУ провели енергійну зарядку та отримали масу гарних емоцій. Підтримуйте здоровий спосіб життя!

Детальніше...

Друк

Інформаційна кампанія «Насильству немає виправдання»

3 квітня на Соборній площі представники ГО « Молодь Сходу України», студенти ДДПУ та активісти руху за гендерну рівність та жителі міста спільно намалювали символ кампанії. Метою акції є підвищення розуміння серед чоловіків та жінок, хлопців та дівчат, що насильство є порушенням прав людини, пропаганда нульової толерантності до насильства та підвищення довіри до поліції, як важливої структури у системі реагування на випадки насильства. Інформаційну кампанію «Насильству немає виправдання», впроваджує ООН Жінки спільно з Міністерством внутрішніх справ України та міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я». Учасники акції спільно розмалювали символ-пазл та салоган інформаційно-просвітницької акції. Закінчивши наносити фарби, учасники підняли частини малюнку та створили цілісне зображення. Символізуючи те, що тільки спільними діями поліції та громади можна подолати домашнє насильство.

Продовжити

Друк

Авторські права 2018 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.