Прибирання сміття на території Слов’янського Курорту

Забруднення природи є досить актуальною темою на сьогоднішній день. Турбота про природу повинна бути закладена у свідомості суспільства, тому вже з ранніх років так важливо виховувати дітей в цьому напрямку.

Підростаючому поколінню, необхідно говорити про те, що потрібно дбати про природу, адже без природи людина загине.

Саме тому студенти та волонтери факультету фізичного виховання, кафедри здоров’я людини та фізичного виховання проявили ініціативу щодо прибирання сміття на території Слов’янського Курорту. Молоді люди завзято збирали все те, що було сховано під сніжною ковдрою, потім все сміття було вивезене на звалище.

Детальніше...

Друк

Молодь Донецької області запрошується!

Громадська організація «Молодь Сходу України» спільно з Представництвом "Фонду Фрідріха Науманна за Свободу" в Україні вже третій рік реалізує проект «Громадянська просвіта молоді на Сході України» на теренах Донецької області.

У 2019 році протягом березня-жовтня ГО «Молодь Сходу України» проводитиме три регіональні форуми щодо інструментів участі молоді в розвитку міста та регіону, освітніх і громадських можливостей для молоді та комунікації між молодіжними громадськими організаціями і радами. Під час форумів передбачено зустрічі з депутатами та представниками органів місцевого й обласного самоврядування.

22-24 березня 2019 року у м. Слов’янську відбудеться

Перший Регіональний Форум «Розвиток Донеччини за участі молоді».

Місце проведення: коворкінг Top Place (вул. Торська, 67).

Запрошуємо взяти участь молодь Донецької області віком від 18 до 30 років, зокрема представників громадських організацій, молодіжних центрів, студентів вищих навчальних закладів, викладачів освітніх установ тощо.

Детальніше...

Друк

Чемпіонат Донецької області з плавання серед юнаків та юніорів

14 лютого в «Фізкультурно-оздоровчому комплексі міста Слов‘янська» стартував чемпіонат Донецької області з плавання серед юнаків та юніорів (північна зона). 95 спортсменів зі Слов‘янська, Краматорська та Соледара змагалися за нагороди чемпіонату та право представляти Донеччину на чемпіонатах України, які невдовзі відбудуться у Львові та Дніпрі.

Спортсмени були розділені на групи за віком та нозологією: з вадами зору, слуху, розумового та фізичного розвитку та з ураженням опорно-рухового апарату.

Детальніше...

Друк

Козацькі розваги

«Козацькі розваги» – це одна з найцікавіших традицій факультету фізичного виховання. Започаткована традиція була ректором нашого вишу, професором Світланою Олександрівною Омельченко.

12 лютого у спортивному корпусі ДДПУ відбулись змагання справжніх чоловіків. Декан факультету Олександр Іванович Холодний привітав учасників та надихнув на перемогу. «Козаки» мужньо боролися за першість протягом 10 конкурсів, під час пауз для відпочинку для гостей та учасників виступали дівчата з команди черлідингу, східні красуні подарували чарівний танець, разом співали пісню. В організації та проведенні цього заходу брали участь студенти факультету фізичного виховання ДВНЗ «ДДПУ» та волонтери студентського загону «SOS».

Детальніше...

Друк

Міс факультету фізичного виховання

21 лютого в актовому залі факультету ПТПО відбувся конкурс краси, молодості та інтелекту «Міс факультету фізичного виховання».

За титул «Міс Факультету» змагалося сім чарівних дівчат, які з першої ж миті полонили глядачів і чітко дали зрозуміти всім, що саме на факультеті фізичного виховання навчаються найгарніші, найрозумніші та найталановитіші дівчата нашого університету.

Переможницю обирали в таких конкурсах: інтелектуальному, творчому, відео-візитці та дефіле у різних стилях: у спортивному, офіційно-діловому, у вечірніх сукнях. Кожна з учасниць продемонструвала свій унікальний яскравий талант.

Детальніше...

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.