Фінальний майстер-клас Провідників змін – учасників програми «Давай зміни»

9 грудня в Одесі пройшов фінальний майстер-клас Провідників змін – учасників програми «Давай зміни» від ГО «Відкритий простір», які протягом останніх 5 місяців пройшли Програму підготовки менеджерів громадських ініціатив, опанувавши такі компетенції як дизайн-мислення, персональна ефективність, проектний менеджмент, організація роботи в команді, публічні виступи, соціальне підприємництво та багато іншого.

Детальніше...

Друк

Форум організаційного розвитку громадянського суспільства

ГО «Молодь Сходу України» розширює свої можливості та знаходить нових та цікавих людей, які приєднуються до організації. Це зацікавлена молодь, яка прагне розвиватися та покращувати те середовище у якому знаходиться. Так Ірина Воронова, Наталя Гончарова та Оксана Мирошниченко разом з сталими членами ГО - Ельміра Чепіга та Емма Яблочанська відвідали форум у м. Київ. 29 листопада 2018 року. Відбувся сьомий «Форум організаційного розвитку громадянського суспільства». Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

Темою Форуму-2018 є «Мрія 3.0 Спроектований вплив». Метою стало, посилення спроможностей громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати само організовані спільноти активних та відповідальних громадян. Форум-2018 - місце, де всі знову зустрінулись з усіма: громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада.

Детальніше...

Друк

Майстер класи «Інста ЗОЖ» в Добропіллі

11 та 18 жовтня, 8 та 15 листопада Ініціативна Група “Від малюків до дідусів” при підтримці Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та ГО «Молодь Сходу України» провела серію заходів “Інста ЗОЖ”. Заходи проводились на базі бібліотеки-філії для учнів 9-х класів школи №19 м. Добропілля. Для школярів були проведені цікаві лекції на тему дієтології, правильного харчування, культури спілкування в Інстаграм та ведення особистого блогу.

Діти з дієтологом поговорили про правильний сніданок, небезпеку дієт, користь води. Також лектор згадала про користь та властивості “медової водички”, спосіб приготування і метод застосування. І найголовніше - це поради, як привчити себе пити більше води і снідати.

Детальніше...

Друк

Семінар, у місті Святогірську

19-20 жовтня член ГО «МСУ». відвідала семінар ,який проходив у місті Святогірську. На цьому семінарі були обговоренні різноманітні моделі участі молоді у процесі прийняття рішень та варіантів роботи молодіжних консультативно-дорадчих органів в Донецькій області. 

В рамках обговорень представниками НМРУ був презентований аналіз принципів роботи молодіжних консультативно-дорадчих органів. загалом можу сказати, що семінар пройшов вдало, було винесено на обговорення громадськості свої напрацювання, що стосуються моделей участі молоді у процесі прийняття рішень.

Детальніше...

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.