Програма підготовки менеджерів громадських ініціатив «Давай зміни!»

Члени громадської організації «Молодь Сходу України» Стребіж Наталія та Чернова Світлана ввійшли до 40 найкращих, які були відібрані для участі у програмі підготовки менеджерів громадських ініціатив «Давай зміни!». Програма складається з 5 модулів та має на меті підготувати активних громадян, здатних на зміни у своїх містах, селах та громадах. 11-12 серпня 2018 року пройшов перший тренінг у м. Києві, в рамках якого учасники познайомилися та надихнулися ідеями Ваче Давтяна – власника компанії "Промкабель-Електрика", мережі магазинів Пан Електро та засновника "Школи розвитку лідерів Leaderway"; про дизайн мислення та вміння перетворити ідею в реальний проект дізналися від Anna Laufer - бізнес-тренерки, авторки освітніх програм з дизайну мислення, проектного менеджменту, ідеєтворення. Серед родзинок проекту – #NightOfChanges – вечірні зустрічі з місцевими "змінотворцями", чиї дії надихають. Перший вечір за Дивовижні та Бібліотека Майбутнього. Попереду ще багато цікавого!

Детальніше...

Друк

Донецький обласний етап XX Студентської республіки

20-22 липня в Маріуполі пройшов один з яскравих заходів цього літа - Донецький обласний етап XX Студентської республіки. І ми не залишилися в стороні у цій події. Наші представники ГО «Молодь Сходу України», а саме Яблочанская Емма та Чепіга Ельміра. На форум зібралось все студентства області та протягом трьох днів ми працювали й створювали проекти на тему «Як досягти прогресу і миру на Донбасі». Робота в групах, оцінка експертів, дебати, вибір міс та містера і звичайно вибори студентського мера. Все це було на нашому форумі протягом трьох днів. Наша колега Ельміра Чепіга показала відмінні результати  в розробці проекту і на виборах студентського мера, де з легкістю здобула перемогу і стала студентським мером Донецької області. Ми пишаємося нашими участниками. Тепер ми будемо представляти свою команду на чолі із студентським мером на всеукраїнському рівні! Тримаємо кулачки!

Детальніше...

Друк

ІІ Форум «Громадянська активність молоді»

28-29 липня 2018 р. в Святогірську ГО «Молодь Сходу України» (керівник проекту Оксана Ступак) провели ІІ Форум «Громадянська активність молоді» за підтримки Представництва Фонду Науманна в Україні   під час якого молодь презентувала свої проекти, ділилась досвідом громадської діяльності. Різноманітність проектів свідчить про широкий спектр інтересів, зокрема: правова освіта, дебатні турніри, тренінги для лікарів та профілактика емоційного вигорання, спортивний та краєзнавчий туризм, патріотичне та військове виховання, правильне харчування, екологія тощо. Також, кваліфіковані експерти та представники Фонду провели цікаві воркшопи для учасників на актуальні теми, зокрема Олена Іванченко, очільниця громадської організації «Центр експертизи політики», депутатка Сквирської районної ради Київської області, Ольга Омельчук, адвокат, експерт з місцевого розвитку, Максим Колєсников, менеджер проектів Фонду Науманна та Баете Апельт керівниця Фонду.

Детальніше...

Друк

"Громадянська просвіта молоді на Сході України"

Дуже енергійно пройшов тренінг 16 червня   "Громадянська просвіта молоді на Сході України" у місті Добропілля на базі  "Добропольский Центр Молодежи "ДОБРО". А енергійність відчувалась ще з реєстрації учасників, напевно це був рекорд!

Прибувши на місце одразу почалась плідна робота над кожним із питань які ми розбирали на тренінгу, під керівництвом нашого модератора - Оксани Ступак. Виявлення проблем міста та району, можливість і не можливість їх вирішення та розподіл учасників саме за тими темами які їх цікавили. Під час роботи в групах у нас утворилися 4 напрямки : проект фестивалю здорового способу життя з марафоном та вечірними активностями, освітні тренінги з актуальних питань фінансів та права, фестивалю з використанням арт-методів, проект фотоконкурсу серед школярів на інсценування сцен з творів сучасних українських письменників. Всі проекти мали під собою вирішення глобальних проблем Добропілля і не тільки. А з тренеркою із ГО Інша Освіта Оксана Іванник, учасники детально розібрали питання планування задач проектів та як робити кошторис для своїх майбутніх проектів які будуть подаватися на грант від німецького фонду Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus.

Детальніше...

Друк

Ліга майбутніх поліцейських

Сьогодні, 15 червня на Соборної площі м.Слов’янська поліцейські, ГО «Молодь Сходу України», учасники Ліги майбутніх поліцейських, разом з дітьми згадали правила дорожнього руху. Всіх дітей привітав начальник поліції м. Слов’янська – Сергій Альошин.

Ми теж не залишились в стороні у цій події. Ми піклуємось про обережність дітей на дорозі, бо вони наше майбутнє. Саме представники ГО «Молодь Сходу України», а сама Чепіга Ельміра та Сбродова Лілія з великим задоволенням провели локацію разом з дітьми. Яка ж була в нас локація? Локація "руханка". За допомогою мелодії та рухів ми змогли з дітьми повторити самі головні правила дорожнього руху.

Детальніше...

Друк

Авторські права 2018 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.