Відкрилася коворкінг-територія «Вільний простір»

11 грудня 2017 року у гуртожитку №2 відкрилася коворкінг-територія для саморозвитку і дозвілля студентів «Вільний простір». Це черговий проект, який активно підтримала команда ГО «Молодь Сходу України». Ідея створення також належить одному з членів організації – завідувачу кафедри ПМДтаІПО Тетяні Євтуховій. Проект вона розробляла разом із колегами по організації – доцентом Оксаною Ступак і проректором Володимиром Проскуніним. Така задумка знайшла абсолютну підтримку в ректора Світлани Омельченко. Проект підтримав народний депутат України Олег Недава, узявши на себе всі витрати. У кімнаті з’явилися нові вікна, двері, чудовий ремонт, нові зручні меблі, сучасне обладнання – фліпчарт, проектор, ноутбук. Усе для роботи і дозвілля.

На відкритті було багато гостей – команда Олега Недави, ректор нашого вишу, голова громадської організації «Молодь Сходу України» Олена Чередник і, власне, ті, для кого це створювалося, – студенти. Пролунали урочисті промови і перерізано стрічку. А потім усі заспівали разом із нашими студентами «Добрий ранок, Україно». Ми впевнені, коли країна рухається шляхом реформ, кожен має починати змінюватися з себе. І ми це робимо!

У «Вільному просторі» можна просто проводити свій вільний час, будь-які заходи, тут працюватиме кіноклуб «DocuДА» Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. 

Уже заплановано низку актуальних тренінгів від ГО «Молодь Сходу України» на базі новоствореної коворкінг-території «Вільний простір».

ozio_gallery_nano

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.