День землі

20 квітня 2018 р. на Соборній площі м. Словʼянська відбулася акція, присвячена до Всесвітнього Дня Землі.

День Землі – всесвітній рух громадських ініціатив на захист планети як загального глобального Будинку, що об'єднує безліч різноманітних заходів і акцій, як природоохоронних та екологічних, так і миротворчих. Мета акції спонукати людей замислитися про проблеми взаємин людини і навколишнього світу, бути уважнішими до тендітного і вразливого довкілля планети Земля.

Ініціатором проведення акції є кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», тренер з освіти для сталого розвитку, член громадської організації «Молодь Сходу України» – Іванчук Сабіна Айдинівна.

Студенти педагогічного факультету ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» разом із членами громадської організації «Молодь Сходу України» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Чередник Олена Володимирівна) проводили соціальне опитування, в якому ставили питання мешканцям міста про ставлення до екологічної ситуації в світі та як можна цьому зарадити. Роздавали листівки із закликом берегти планету від руйнівного впливу сміття, демонстрували мотиваційні плакати.

Ми віримо в те, що великі справи починаються з маленького кроку!

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.