Формуємо громадянську активність молоді в Слов’янську

21 квітня 2018 р. у коворкінг центрі на базі Донбаського державного педагогічного університету стартував перший цьогорічний захід  проекту «Громадянська просвіта молоді на Сході України». Другий рік в результаті плідної співпраці  Фонду Фрідріха Науманна за Свободу та ГО «Молодь Сходу України» активна молодь знайомиться з прикладами молодіжних ініціатив, навчається основам проектного менеджменту та  взаємодії  з владою. 

Зацікавлені у змінах студенти, освітяни, працівники, волонтери міст Соледар, Краматорськ, Слов’янськ, Черкаської ОТГ отримали багато корисної  інформації  від керівниці Фонду Беате Апельт  та менеджера проектів Максима Колєснікова.

Тренерки Оксана Ступак  (заступник голови ГО «Молодь Сходу України») та Оксана Іванік (ГО «Інша освіта») щиро ділилися досвідом та лайфхаками реалізації проектів, надихаючи  присутніх на активну громадську діяльність. Учасники отримали нові знання щодо формування кошторису, формулювання цілей та завдань, планування проектів.

Наступний етап проекту для учасників тренінгу в місті Слов’янську – розробка проектів на конкурс міні-грантів. А організаторів попереду чекає ще п’ять зустрічей з  молоддю Донеччини.

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.