Формуємо громадянську активність в молодіжних центрах малих громад на Донеччині 28 квітня 2018 р. / тренінг

Весняним теплим днем молодь Слов’янського району (Райгородська, Святогірська, Лиманська, Миколаївська громади) Донецької області зустрілась в затишному вільному просторі “Молода хвиля” в смт. Райгородок в рамках проекту  “Громадянська просвіта молоді на Сході України”, який реалізує ГО “Молодь Сходу України” з підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.  

Учасники тренінгу “Громадянська активність молоді”  розпочали свій день з перегляду відео про  результати проекту 2017 року. Тренерка Оксана Ступак (ГО “Молодь Сходу України”) розповіла про найкращі практики молодіжних ініціатив в Україні, основи проектного менеджменту та  взаємодії з владою: “На сьогодні в країні реалізуються чимало проектів з залученням молоді, проти саме проектів, які б молодь ініціювала та втілила в життя самостійно значно менше, Донецький регіон не є винятком. Створена мережа 45 відкритих молодіжних центрів в Донецькій області має стати платформою для самореалізації, комунікації, об’єднання молоді навколо вирішення локальних проблем громад”.

Учасники працювали в групах та презентували свої ідеї, які підняли  проблеми низького рівня культури харчування українців, надмірного використання гаджетів молоддю, питання розвитку лідерських  якостей у дітей дошкільного  віку та  пропаганди здорового  способу життя шляхом проведення екстремальних квестів з залучення представників влади.

Разом з тренеркою  Оксаною Іванік (ГО “Інша освіта”) учасники ломали стереотипи та малювали червоні екологічні дерева, демонстрували корисне використання цифрових  технологій, формулювали слогани своїх проектів: “Турбота про тіло та здоров’я”, “Гаджет - в допомогу”, “Побудова сильної країни  починається зі свідомого батьківства”, “Спорт та інтелект”, “Здорова молодь” та ін.

На прикладі  проекту ”Антигаджет”  за допомогою діаграми Ганту вчилися  раціонально планувати свій час для ефективної реалізації своїх ідей.

На прикладі проекту  “Екстрім Квест” був укладений  та прорахований бюджет. Саме це викликало палку дискусію та учасники були здивовані тим, скільки ресурсів вони можуть знайти самостійно.

Учасники зазначили, день був корисним, інформативним, отримали відповіді на складні питання по менеджменту і будуть використовувати отриманні знання на  практиці.

Усі учасники отримали сертифікат, який дає можливість взяти участь у конкурсі проектів на отримання міні-грантів  та  форумі активної молоді в липні  2018 року. Більшість присутніх запевнила, що  планує брати подальшу участь  у проекті, бо мають  багато цікавих ідей.

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.