Тренінг «Громадянська активність молоді»

26 травня у м.Дружківка відмічають день Гірника, але це не заважало мешканцям і не тільки завітати до Платформи ініціатив «Халва ХАБ» на тренінг «Громадянська активність молоді». Цей проект існує вже другий рік від ГО «Молодь Сходу України» при підтримці Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus. В м.Дружківка існує активна молодь яка зібралась саме на цей тренінг з важливими темами на сьогодні.

Молодь піднімала такі теми, як взаємодія з владою, прибирання міського довкілля, створення умов для людей з обмеженими можливостями та створення культурного дозвілля для молоді. Разом з активістами Дружківки працювали такі тренера, Оксана Ступак (заступник ГО «Молодь Сходу України»), Реваз Татаішвілі (ГО «Інша освіта»). Вони працювали з молоддю за такими актуальними темами: основи проектного менеджменту, планування проектів, взаємодія з владою. Відкривала тренінг – Олена Чередник (голова ГО «Молодь Сходу України»), а вечірнім гостем став Сергій Пронкін (голова Платформи ініціатив «Халва ХАБ»).

Учасники тренінгу на рефлексії обмінялись позитивними емоціями та тепер готові подавати заявки на міні гран від ГО «Молодь Сходу України» при підтримці Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus. Модератор дня – Олена Чередник, а волонтер дня – Ельміра Чепіга. А ми нагадуємо, що всі, хто отримає сертифікат буде мати право на участь у конкурсі проектів серед учасників тренінгів на отримання міні-грантів (до 20 тис.грн.).

До зустрічі на конкурсі проектів!

 

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.