"Громадянська просвіта молоді на Сході України"

Дуже енергійно пройшов тренінг 16 червня   "Громадянська просвіта молоді на Сході України" у місті Добропілля на базі  "Добропольский Центр Молодежи "ДОБРО". А енергійність відчувалась ще з реєстрації учасників, напевно це був рекорд!

Прибувши на місце одразу почалась плідна робота над кожним із питань які ми розбирали на тренінгу, під керівництвом нашого модератора - Оксани Ступак. Виявлення проблем міста та району, можливість і не можливість їх вирішення та розподіл учасників саме за тими темами які їх цікавили. Під час роботи в групах у нас утворилися 4 напрямки : проект фестивалю здорового способу життя з марафоном та вечірними активностями, освітні тренінги з актуальних питань фінансів та права, фестивалю з використанням арт-методів, проект фотоконкурсу серед школярів на інсценування сцен з творів сучасних українських письменників. Всі проекти мали під собою вирішення глобальних проблем Добропілля і не тільки. А з тренеркою із ГО Інша Освіта Оксана Іванник, учасники детально розібрали питання планування задач проектів та як робити кошторис для своїх майбутніх проектів які будуть подаватися на грант від німецького фонду Friedrich Naumann Foundation Ukraine and Belarus.

Чекаємо такої ж активності і надалі від наших тепер друзів, тому що ми не тільки плідно попрацювали а й встигли подружитися.

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.