ІІ Форум «Громадянська активність молоді»

28-29 липня 2018 р. в Святогірську ГО «Молодь Сходу України» (керівник проекту Оксана Ступак) провели ІІ Форум «Громадянська активність молоді» за підтримки Представництва Фонду Науманна в Україні   під час якого молодь презентувала свої проекти, ділилась досвідом громадської діяльності. Різноманітність проектів свідчить про широкий спектр інтересів, зокрема: правова освіта, дебатні турніри, тренінги для лікарів та профілактика емоційного вигорання, спортивний та краєзнавчий туризм, патріотичне та військове виховання, правильне харчування, екологія тощо. Також, кваліфіковані експерти та представники Фонду провели цікаві воркшопи для учасників на актуальні теми, зокрема Олена Іванченко, очільниця громадської організації «Центр експертизи політики», депутатка Сквирської районної ради Київської області, Ольга Омельчук, адвокат, експерт з місцевого розвитку, Максим Колєсников, менеджер проектів Фонду Науманна та Баете Апельт керівниця Фонду.

У результаті фінансову підтримку від Фонду Науманна за Свободу та менторську підтримку від ГО «Молодь Сходу України» отримали проекти:

– Регіональний дебатний турнір в Донецькій області на тему «Корупція» (автор – Чепіга Ельміра, м. Слов’янськ);

– Знай! Сортуй! Зберігай! (автор – Стребіж Наталія, Черкаське ОТГ Слов’янський район);

– Історично-пізнавальний фестиваль «Івано-Дар’ївський розпис» (автор – Верголяс Вікторія, Званівська ОТГ, Бахмутського р-ну);

– Урбаністичні практики (автор – Лапушинська Валерія, м. Дружківка);

– Інста здоровий спосіб життя (автор – Стороженко Катерина, м. Добропілля).

Проекти будуть реалізовані протягом вересня-листопада 2018 року.

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.