Історично-пізнавального квесту "Івано-Дар'ївський розріз" 12 жовтня 2018р. - село Верхньокам'янське Бахмутського району Донецької області

Громадська організація «Чарівні Руни» при підтримці Представництва Фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні через ГО «Молодь Сходу» завдяки участі понад 20 організацій-партнерів організувала грандіозний захід для школярів, студентів та молоді – Історично-пізнавального квесту "Івано-Дар'ївський розріз", що відбувся в Званівській ОТГ Бахмутського району Донецької області. Це унікальне для Бахмутського краю явище дозволило поєднати досягнення Сучасної Модернової України в галузі науки, техніки, хімії, фізики, біології з автентичними ремеслами та геологічною пам'яткою природи…

Окрім локації Науки на цьому заході були представлені локація Мистецтва (флеш-моби, жива музика, художній пленер), локація Рукоділля (майстри дивували гончарством, чеканкою монет, вижиганням, дідухами, свічками, ляльками, прикрасами тощо), локація Археології та Геології (проводилися «розкопки динозавра», зацікавлені відвідувачі мали змогу послухати лекцію про Івано-Дар'ївський розріз та полюбоватися його красотами на фотозоні). Окремо хочеться відзначити локацію Роботехніки, яка в цьому році була ну дуже насичена та солідну цікаву дитячу програму; на лаундж зоні процював майстер-клас з командної роботи. Локація Роботехніки також підтримана ресурсним центром ГУРТ в рамках конкурса на сайті «Грай та Кодуй»: Званівська громада – одна з перших сільських громад запроваджує у себе робототехніку.

До заходу було залучено понад 80 осіб волонтерів, відвідувачів - біля 500 осіб, географія заходу вражає – загальноосвітні школи сел Бахмутського району, Сіверська, Соледарска та Іллінівська громади, Харків, Краматорськ, Мирноград, Бахмут, Слов'янськ, Констянтинівка.

Проект реалізувала ГО «Чарівні руни» за фінансової підтримки Представництва Фонду Фрідріха Науманна за свободу в Україні в межах проекту «Громадянська просвіта молоді на Сход України», що адмініструє ГО «Молодь Сходу України»

ozio_gallery_nano

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.