Майстер класи «Інста ЗОЖ» в Добропіллі

11 та 18 жовтня, 8 та 15 листопада Ініціативна Група “Від малюків до дідусів” при підтримці Представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні та ГО «Молодь Сходу України» провела серію заходів “Інста ЗОЖ”. Заходи проводились на базі бібліотеки-філії для учнів 9-х класів школи №19 м. Добропілля. Для школярів були проведені цікаві лекції на тему дієтології, правильного харчування, культури спілкування в Інстаграм та ведення особистого блогу.

Діти з дієтологом поговорили про правильний сніданок, небезпеку дієт, користь води. Також лектор згадала про користь та властивості “медової водички”, спосіб приготування і метод застосування. І найголовніше - це поради, як привчити себе пити більше води і снідати.

На лекціях про Інстаграм спеціалісту вдалося спонукати дітей замислитися про свої сильні якості, розкрити свій внутрішній потенціал. Лектор зазначила, що блог - це відображення вас як особистості. Щоб вести цікавий блог і стати популярним, потрібно бути цікавою особистістю і постійно розвиватися.

Завершилася серія заходів смачно і приємно - діти мали можливість позайматися на гамаках з інструктором йоги, випити смачний чай з корисними смаколиками, отримати флаєра-нагадування про отримані знання і стильні браслети з написом “Я обираю ЗСЖ”. Діти мають намір створити свій Інста-клуб на базі школи та продовжувати збиратися раз на місяць для обміну досвідом.

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.