Форум організаційного розвитку громадянського суспільства

ГО «Молодь Сходу України» розширює свої можливості та знаходить нових та цікавих людей, які приєднуються до організації. Це зацікавлена молодь, яка прагне розвиватися та покращувати те середовище у якому знаходиться. Так Ірина Воронова, Наталя Гончарова та Оксана Мирошниченко разом з сталими членами ГО - Ельміра Чепіга та Емма Яблочанська відвідали форум у м. Київ. 29 листопада 2018 року. Відбувся сьомий «Форум організаційного розвитку громадянського суспільства». Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій.

Темою Форуму-2018 є «Мрія 3.0 Спроектований вплив». Метою стало, посилення спроможностей громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати само організовані спільноти активних та відповідальних громадян. Форум-2018 - місце, де всі знову зустрінулись з усіма: громадські та благодійні організації, донори, медіа, бізнес та влада.

Наші члени організації та волонтери вже другий рік поспіль мають змогу долучитися до цієї події. Велика концентрація інформації та нових знайомств – найкращій шлях до обміну досвідом у багатьох сферах. На Форумі одночасно працювали 10 локацій, тож визначитися було складно – скрізь цікаво та корисно! Дискусія "Дорога до мрії. Яким має бути громадянське суспільство?"; інтерактивна презентація «Онлайн-інструменти для громадянської освіти»; «Project Management Hacks8» тренінгів з проектного менеджменту та безліч іншого.

До Слов’янська повернулися не тільки з інформаційними листами та гарним настроєм, а й з корисними зв’язками для майбутньої діяльності нашої організації!

ozio_gallery_nano
Ozio Gallery made with ❤ by Open Source Solutions

Друк

Авторські права 2019 © ГО "Молодь Сходу України". Усі права захищені.
Joomla! — безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU Загальна Публічна Ліцензія.
2006-2014 © Українська локалізація Joomla! Україна.
Помощь для Joomla.