Проект "Пошук майбутнього"

Друк
Перегляди: 327

25-26 травня представнику ГО « Молодь Сходу України», а саме Юлії Гончар випала нагода навідатися з візитом до Нововолинського молодіжного центру "Нові крила" Візит відбувся в рамках проекту "Пошук майбутнього" партнерами Молодіжний центр "Нові крила", фонд "Молода громада", організація "Міцна громада" при підтримці програми "Активні громадяни" Британської ради в України.

20 молодих людей з Одеської та Донецької області, об'єднали своє бажання створювати молодіжні центри в своїх громадах. Нам випала нагода познайомитися з представниками різних молодіжних центрів, вони ділилися своїм досвідом розповідали з чого все починалось, які були труднощі на їхньому шляху. Ми познайомилися з Оленою Омелюх. Співзасновницею HUB Crteative Studio. Вона розповіла про діяльність простору, труднощі при створенні та наповненні. Боротьбу з конфліктами.

Потім на вдалось спілкуватися з Ангеліною Власюк (м.Володимир-Волинський, МРЦ). На такі теми: МРЦ, створення та досягнення. Просування ініціативи/проекту в мережі. Пошук волонтерів/учасників/ресурсів. У м.Львові, ми зустрілися з волонтерами та активними членами команди МРЦ. Розмовляли про активності, мотивацію та проекти.

Завдяки цьому візиту ми долучилися процесу вишивання велетенської сорочки в рамках патріотичного проекту «З Батьківщиною в серці», який реалізує на Волині ГО Велика ідея (м.Ковель). Ідея проекту - об‘єднати якмога більше людей довкола створення вишиванки. Проект стартував минулого року на День незалежності України, а презентація готового виробу планується на 24 серпня 2018 року. Приїхавши додому з гарними емоціями,з новим досвідом та новими ідеями наша представниця ГО «Молодь Сходу України».

{oziogallery 372}