Ліга майбутніх поліцейських

Надрукувати
Перегляди: 530

Сьогодні, 15 червня на Соборної площі м.Слов’янська поліцейські, ГО «Молодь Сходу України», учасники Ліги майбутніх поліцейських, разом з дітьми згадали правила дорожнього руху. Всіх дітей привітав начальник поліції м. Слов’янська – Сергій Альошин.

Ми теж не залишились в стороні у цій події. Ми піклуємось про обережність дітей на дорозі, бо вони наше майбутнє. Саме представники ГО «Молодь Сходу України», а сама Чепіга Ельміра та Сбродова Лілія з великим задоволенням провели локацію разом з дітьми. Яка ж була в нас локація? Локація "руханка". За допомогою мелодії та рухів ми змогли з дітьми повторити самі головні правила дорожнього руху.

Діти були у захваті від «Кіндера-сюрприза», який став головним героям цієї локації. Ціль нашої локацій виконано! Ми забезпечили дітей безпекою дорожнього руху за допомогою неформального підходу. Ми побачили в очах дітей зацікавленість та енергійність до виконання наших завдань. Дві години на центральній площі міста лунала музика та був чутний дитячій сміх. Малеча ділилася враженнями з дорослими, а дорослі в свою чергу дякували організаторів за таке цікаве свято.

{oziogallery 373}