У Покровську молодь шукала шляхи комунікації з владою

Друк
Перегляди: 343

Плідні два тренінгові дні «Влада і молодіжна громада» 11-12 травня у м. Покровськ просто вразили підготовленістю, вмотивованістю та активністю учасників. Голови та члени громадських організацій, представники молодіжних рад та студентського самоврядування розбирали з експерткою Оленою Іванченко сучасні реформи в Україні, особливості роботи органів законодавчої та виконавчої влади. Особливий інтерес викликала гра, метою якої було об’єднання та створення об’єднаної територіальної громади. На годину учасники занурились у найрізноманітніші ролі (голова селища, інвестор, мешканець, бухгалтерка міського голови, багатодітна мати, корупціонер тощо) з установкою «за» чи «проти» створення ОТГ, не дивлячись на палкі дебати та суперечності мету гри було досягнуто, а наші учасники змогли подолати усі труднощі і знайти спільну мову. Байдужим нікого не залишила і онлайн гра «Моя громада».

Другий день дещо відрізнявся від попередніх двох тренінгів і його особливістю було те, що про те як взаємодіяти з владою нам безпосередньо розповідала заступник директора департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міської ради Сіножатська Ольга, яка надала не лише теоретичні знання, але і озброїла наших учасників практичними технологіями та методами роботи з органами влади та поділилась секретами успіху активного діяча. Другу частину дня ази адвокаційної компанії висвітлював неменше компетентний експерт Феськов Володимир та  молодіжний працівник Вінниченко Роман. Закріпили отримані знання у груповій роботі. Завершенням тренінгу стала вечірня рефлексія, під час якої ми підбили підсумки проведеної роботи та нагадали, що у всіх бажаючих, хто прийняв участь у тренінгах «Влада і молодіжна громада» (у м. Слов’янськ, Бахмут, Покровськ), можуть до 20.05.2019 р. подати відео-візитівку для участі у конкурсі для стажування в Донецькій облдержадміністрації (м. Краматорськ).

Захід був реалізований ГО «Молодь Сходу України» за підтримки Програми «U-LEAD» з Європою у межах проекту «Посилення участі молоді в управлінських процесах Донецького регіону». Організаторами заплановані у травні місяці «Ранкова зустріч з депутатом» та «Ранкова зустріч з чиновником».

Деталі за телефоном: +38095851939 Шульга Тетяна, менеджер з комунікацій проекту

0.jpg 1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg 5.jpg

6.jpg 7.jpg 8.jpg

9.jpg