Тренінги «Влада і молодіжна громада»

Надрукувати
Перегляди: 149

Активна та свідома молодь на вихідних не відпочиває, а навчається та удосконалює свої ЗУН. Так, у рамках проєкту «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада» на цих вихідних (5-6 вересня 2020 р.) у м. Краматорськ розпочато серію дводенних тренінгів «Влада і молодіжна громада». Під час тренінгової роботи молодь разом з провідними експертами України ознайомилась з сучасними реформами, особливостями роботи органів законодавчої, виконавчої влади та місцевого самоврядування, обговорили перспективи децентралізації, здобули інструменти взаємодії молодіжних громад та органів влади.

Серед учасників тренінгу були представники різних громадських та молодіжних організацій, молодіжних рад, різних закладів освіти м. Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Добропілля та інших міст Донецької області. Висока соціальна активність учасників тренінгу, їх великий досвід роботи як громадських активістів, дозволив чудово подискутувати щодо питань молодіжної політики на національному, регіональному та місцевому рівнях.

Родзинкою проєкту «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада» є можливість для всіх учасників тренінгу пройти стажування у департаментах Донецької обласної державної адміністрації. Саме тому, вечірніми гостями на тренінгу стали представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання разом з їх очільницею Лілією Золкіною. Л. Золкіна поділилась власним досвідом роботи, відповіла на хвилюючі запитання молоді та мотивувала до проходження стажування в ОДА. Два дні активної роботи пролетіли непомітно, цікаво та продуктивно.

Якщо Ви теж активні, бажаєте навчатись новому та бути свідомим громадянином, то запрошуємо Вас до участі у тренінгах «Влада і молодіжна громада» у м. Слов’янськ (12-13 вересня), Покровськ (26-27 вересня), Бахмут (3-4 жовтня), Маріуполь (10-11 жовтня).

Проєкт «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада» реалізовується за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, ГО «Центр експертизи політики» та ГО «Молодь Сходу України».

0.JPG 1.JPG 2.JPG

3.JPG 4.JPG 5.JPG

6.JPG 7.JPG