Колаборація молоді та влади: бути чи не бути?

Надрукувати
Перегляди: 60

Модернізація змісту молодіжної політки призводить до змінення формату взаємодії молоді та влади. Та чи готова молодь та влада комунікувати відповідно до нових вимог сьогодення? На це питання ми спробували відповісти на регіональному форумі «Діалоговий майданчик: молодь і місцева влада», що проходив 22-23 грудня у м. Краматорськ. Даний форум став підсумковим заходом довготривалого проєкту реалізованого ГО «Центр експертизи політики в Україні» та «Молодь Сходу України» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні «Діалоговий майданчик у Донецькій області: молодь і місцева влада». З дотриманням усіх карантинних вимог, ми зібрали найактивнішу молодь Донеччини для того, щоб поговорити про головне – яким чином принцип «жодного рішення про молодь без молоді» реалізувати на практиці у повсякденному житті.

Допомагали нам у цьому питанні круті спікери та експерти. Так, у перший день форуму Ольга Алтуніна – депутатка Слов’янської міської ради, визначила з учасниками найдієвіші інструменти взаємодії з владою, надала лайфхаки успішного впливу на органи місцевого самоврядування. Дякуючи великому життєвому досвіду, компетентності нашої експертки та активній позиції нашої молоді весь день пройшов в активних дискусіях, мозкових штурмах, які допомогли узагальнити та визначити провідні тенденції молодіжних ініціатив у Донецькому регіоні, а також надихнув учасників до створення власних актуальних проєктів. Не менш важливим був і другий день форуму, на якому Каріна Павлюк та Олексій Назаров (фахівці управління у справах сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА) презентували проєкт регіональної програми «Молодь Донеччини 2021-2025». Ознайомившись з основними напрямами цієї програми, учасник працювали над розробкою їх змістової частини, а саме розробляли конкретні заходи, які б були цікавими та актуальними для сучасної молоді. Таким чином, було розроблено 16 заходів спрямованих на вирішення таких важливих завдань:

Жваві обговорення кожного заходу та колективний розум дозволили детально пропрацювати концепцію кожного івенту та розробити поради щодо їх реалізації. Напрацьовані пропозиції до проєкту регіональної програми «Молодь Донеччини 2021-2025 рр.» направлені до управління у справах сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА. Таким чином, форум «Діалоговий майданчик: молодь і місцева влада» став не лише платформою для комунікації та особистісного саморозвитку, але і сприяв удосконаленню програми «Молодь Донеччини», що є своєрідним лакмусом успішності у колаборації молоді та влади.

0.jpg 1.jpg 2.jpg