Проєкт "Обійми"

Надрукувати
Перегляди: 80

5А ви знаєте, що вигорання може призвести до хронічної втоми, порушення сну, схильності до захворювань, прояву дратівливості та пригніченого настрою. Це призводить до зривів на дитину та прояву почуття провини за це. Але треба пам’ятати, що бути виснаженим - це нормально. Ми всі люди і рано чи пізно наші ресурси знижуються, але їх можна поновити.

І саме про це 17.04 говорили учасники проєкту "Обійми" з чудовим тренером, практикуючим психологом – Олексієм Заріцьким.

Як вже розповідали, проєкт «обійМИ» спрямований на роботу з батьками-вихователями дитячих будинків сімейного типу, які мають багато дітей та потребують емоційної підтримки. Саме для цього була організована зустріч з теми: «Коли батьки не в ресурсі: ресурсний стан батьків і його цінність для дитини».

Зустріч видалась корисною, насиченою практичними навичками, де батьки вчилися справлятися з вигоранням та поповнювати свої ресурси. Учасники групи змогли поділитися власними рекомендаціями один з одним, відпрацювати нові практики самовідновлення та оцінити їх ефективність. Тренер також залишив корисні поради та рекомендації на майбутнє, які можуть використовувати всі батьки.

Які ж головні рекомендації, щоб бути в ресурсі?

1.jpeg 2.jpeg 3.jpeg

4.jpeg 5.jpeg